Starší žáci U14 přivezli ze zasněženého Hostinného jen bod

Hořičtí starší žáci U14 vyrazili v neděli 3.12. do Hostinného. I přes sněhové závěje se nám podařilo dorazit včas, a tak jsme byli připraveni bojovat o každý míček a uhrát nějaký ten bodík do tabulky.

V prvním zápase jsme s favorizovaným Orlickem-Třebovskem drželi krok do poloviny druhé třetiny, pak kluci dostali 4. a 5. gól a bylo po zápase. Neměli jsme už sílu náskok umazat a naopak góly na kontě soupeře stále přibývaly. Nakonec jsme prohráli 5:11.

Druhý zápas s Jičínem jsme chtěli odčinit nevydařenou druhou polovinu předchozího duelu. Do zápasu jsme tedy vlétli jako Draci a postupně navyšovali naše vedení až na 3:1. Ani dva slepené góly, které nám soupeř vstřelil v 15. minutě, nás nepoložily a hned o 50 vteřin později zkompletoval Jarda Imlauf svůj první hattrick v kariéře!

Poslední slovo měl ale soupeř a nakonec jsme byli rádi, že jsme udrželi remízu 4:4. Máme na čem pracovat a doufáme, že do příště kluci s Marťou potrénují a budou zase o něco lepší a podaří se nám utkání dotáhnout do vítězného konce.

V neděli 17. prosince jedeme opět do Hostinného, kde se od 9:00 utkáme s domácími borci a od 11:20 vyzveme B tým Orlů ze Rtyně v Podkrkonoší. Tak nám držte palce!