FBK Hořice

FBK Hořice

Aktivní léto našich florbalistů

Jelikož jsme klub, který pro své svěřence vymýšlí neustále nové a nové aktivity, ani toto léto nebylo výjimkou.

Původně plánovaná červencová míchačka se nám pro velký zájem dětí protáhla na celé prázdniny. Naši trenéři v čele se zkušeným Markem Pechem přivítali každé prázdninové pondělí hordu nadšených dětí. Venkovní i vnitřní sportovky tak obohatily odpoledne spoustě florbalistů, fotbalistů a také třeba dětem, které dosud žádný sport nehrají a přišly si jen společně zařádit.

O prázdninách také naši florbalisté plnili klubovou výzvu, kdy měli za úkol vzít náš klubový symbol – draka na své mnohdy zajímavé cesty. Tato soutěž ještě stále není u konce, ale i tak už máme spoustu skvělých fotografií z míst, kam se náš drak podíval. Užil si desítky výletů a aktivit po České republice a vycestoval třeba i k moři, do termálů, nebo do Alp!

Naplánovali jsme také skvělou výpravu na Zebín, kdy jsme jako správní všestranní sportovci zjistili, že i túry zvládáme na jedničku.

A v neposlední řadě jsme se zúčastnili jako jedni z mála úžasné akce PEACE RUN, což byl mírový běh, který v srpnu zamířil i do Hořic a kde jsme se jako nejpočetnější skupina místních sportovců přidali ke zkušeným běžcům, abychom nesli mírovou pochodeň.

Ač se nám léto pomalu chýlí ke konci, stále se můžete zapojit do naší fotosoutěže a pro ty, kteří už netrpělivě čekají na start florbalové sezóny, máme skvělou zprávu. Vše se pečlivě připravuje, řeší se termíny tréninků, zápasů a podrobné informace na vás čekají už teď v našem klubovém programu EOS.