Dorost zahájil s 50% úspěšností

V sobotu 12. října jsme s dorostenci vyrazili na první turnaj do Hostinného. Na začátek nás čekalo jičínské "béčko" vedené našimi bývalými trenéry Katkou a Marcelem.

Po počátečním rozkoukávání se nám po pár minutách podařilo vstřelit první gól po krásné akci našeho "Funa" a až do konce třetiny jsme byli lepším týmem hlavně díky aktivní hře a dobrému pohybu všech hráčů. Po přestávce jsme bohužel přestali dodržovat taktiku, kterou jsme si řekli, k tomu se přidaly i některé individuální chyby a výsledkem byla třetina hrůzy, kterou jsme prohráli 0:6. Ve 3. třetině jsme se sice zlepšili, ale s výsledkem 1:7 jsme nebyli spokojení. V kabině bylo po zápase trochu rušno, ale pomohlo to.

Do dalšího zápasu s Přeloučí jsme vstoupili velice aktivně a zaslouženě jsme vedli 4:1 (i když se Kuba před zápasem skamarádil s brankářem soupeře a domluvil s ním remízu a nájezdy). Bohužel zase přišla naše "oblíbená" 2. třetina a bylo vyrovnáno. Ve 3. třetině jsme se vrátili k naší aktivní hře a zaslouženě jsme vyhráli 7:5 (hattrickem se blýskl Páťa Gottvald).

Do příště máme co zlepšovat. Chybí nám hlavně přesná střelba a pohyb po odehrání míčku. Trochu doplácíme na rozdělení loňské party ze starších žáků, kdy starší polovina věkově odrostla do dorostu a mladší část ještě na rok zůstala.

Závěrem děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a právě starším žákům za doplnění sestavy (bez nich to letos nepůjde).