Start sezóny pro družstvo starších žáků U14!

Letošní sezónu jsme v našem fungl novém složení zahájili na turnaji v Hostinném s velkým nadšením, elánem a energií.

První zápas jsme sehráli s Českou Skalicí. Soupeř nastoupil v malém počtu, tak nám svitla naděje, že početní převahou si snad zajistíme vedení. Ale nestalo se tak, soupeř vždy když se dostal k míčku a vystřelil, tak proměnil svoji šanci v gól. Nám se v tomto ohledu tolik nedařilo. Dlouhou dobu jsme prohrávali vysoko 1:7 ale v posledních minutách třetí třetiny jsme zabrali, nasázeli tři rychlé góly a zápas tak skončil s mnohem lepším výsledkem 4:7.

V druhém zápase se proti nám postavil celek z Orlicko-Třebovska. Sehráli jsme velmi vyrovnaný souboj, který pro nás však skončil také prohrou, tentokrát 1:3.

Sice jsme v prvním kole žádnou výhru nevybojovali, ale už teď víme, že se mezi soupeři neztratíme a ostudu rozhodně neuděláme.

Takže kluci: Šimone, Pepčo, Fílo, Fando, Maxi, Olí, Kryštofe, Matěji, Zbynďo, Martine, Čendo, Davide, Šimone a Fando, moc děkujeme za první turnaj a těšíme se na příště.