FBK Hořice

FBK Hořice

Draci vybojovali tři vítězství

Nedělní dopoledne (13. 10. 2019) strávil tým našich nejmladších florbalistů na svém prvním turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší. Vstup do nové sezony to byl velkolepý. 

Vzhledem k tomu, že se v této kategorii skóre nepočítá, tak nevíme přesně, kolik gólů jsme nastříleli. Rozhodně víme, že třikrát z pěti zápasů jsme jich nastříleli více než soupeř.

V týmu se adaptovali noví hráči. Zejména posila ze Sadové v podobě Čendy R.,  Amálky R., Aničky S. a Šimona M. se ukázala jako nepostradatelná pro náš tým. Nováček František D. exceloval  během všech zápasů hlavně v obraně, což dokazuje četnost jeho modřin po zabráněných gólech. Za titul nejlepšího hráče v útoku, pro tento turnaj, by se nemusel stydět Václav D., který si s klidem zkoušel procházet mezi soupeři s míčkem na hokejce a střílet z otočky.

Někteří z dětí si daly své první góly v životě, jako například Adélka M. a Filip Č. Někteří na své první góly stále čekají, nicméně se rvali jako draci, což platí zejména o Františku M.

Také těm, kteří se odvážili vstoupit do brány a jako gólmani nám vychytali perfektní výsledky, patří naše díky, to platí zejména pro Matyáše K. a Matěje V.

Příští turnaj nás čeká 3. 11. v Náchodě. Všichni se na něj moc těšíme a chystáme se opět rvát jako draci.