FBK Hořice

FBK Hořice

Vyhlášení výsledků březnové výzvy

Je to tady dámy a pánové! 366 splněných aktivit, více než 30 florbalistů, kteří běhali, klikovali, váleli sudy, vybíhali schody, sáňkovali, trénovali s florbalkou nebo cvrnkali kuličky a lezli na posedy v Hořicích a okolí! Tak se s nástrahami březnového Dračího života poprali členové našeho klubu.

Pro zajímavost nejméně lidí splnilo otužovací úkol č. 12 – Vykoupej se venku! První šel příkladem trenér Martin Kopecký, následovaný Amálkou Růžičkovou a její mamkou. Bylo i pár odvážlivců, kteří vlezli do vody po kotníky a my jim všem tímto děkujeme za odvahu! Nejvíce lidí splnilo úkol č. 33 – Pověs se za ruce na tyč a udrž se tolik vteřin, kolik je ti let! Hned 20 florbalistů si s tím hravě poradilo. Naopak úkol č. 2, Ujeď 20 km na bruslích, zvládla pouze hráčka mladších žáků Lucie Bartůňková. Ta od nás rovněž získává speciální odměnu za nejvíce splněných úkolů ze všech. Krom venkovního koupání splnila neuvěřitelných 34 úkolů z celkového počtu 35!

Ze všech 366 splněných úkolů jsme losovali. Za každý úkol putovalo do osudí vaše jméno a výherci se stávají:

  1. Nová florbalka – Filip Bureš (elévové)
  2. Poukázka v hodnotě 300,- Kč na věci z našeho fanshopuLaura Jansová (minipřípravka)
  3. Poukázka v hodnotě 150,- Kč na věci z našeho fanshopuKarolína Pršalová (minipřípravka)

Ukázali jste nám, že za měsíc ujet 40 km na kole, uběhnout 10 km, ujít 20 km a nebo třeba udělat rozcvičky pro sebe a své sourozence, není problém! Jste neskuteční a my jsme na Vás hrdí, protože takhle makají Draci! Děkujeme vám všem, že sportujete a děkujeme i vašim rodičům za kladné ohlasy. Těšíme se snad už brzy na viděnou na trénincích. Do té doby neváhejte a zapojte se do dubnové olympijské výzvy, kde je odměna připravena pro každého, kdo splní všechny úkoly!