FBK Hořice

FBK Hořice

Kam vyrazit o víkendu? Do Hořic na florbal!

Sobota i neděle patří florbalu v Hořicích. V sobotu od 9 hodin čeká první domácí turnaj přípravku. Naši svěřenci ladí formu a už se nemohou dočkat, až přivítají své soupeře. Do Královéhradecké ligy přípravek máme přihlášené jedno družstvo, ale už teď víme, že v sobotu budeme mít družstva minimálně tři.

Od 13 hodin převezmou florbalovou štafetu naši skvělí elévové, kteří taktéž pořádají první domácí turnaj a chtějí se na domácí půdě v nových klubových dresech pořádně předvést.

Nadupaný sportovní víkend uzavřou tuto neděli naši nadaní mladší žáci, kteří sehrají v domácí hale svůj další turnaj. Florbalisté i florbalistky po Vánocích pilují formu pod vedením Jaroslava Markse a Tomáše Černého a vy je můžete přijít podpořit od 9:00 proti FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší, dále od 11:10 proti TJ Sokol Jaroměř a od 12:40 proti FBŠ Všestary.

Srdečně zveme všechny rodiče, sourozence a fanoušky do sportovní haly v Hořicích! Při návštěvě prosíme o dodržení všech platných protiepidemických opatření, děkujeme.