FBK Hořice

FBK Hořice

Nejmladší florbalisté v červnu také nezaháleli

Děti z minipřípravky a přípravky zažily bohatý červnový program.

Ti úplně nejmladší (a že v minipřápravce máme i tříleté sportovce a sportovkyně) si po uvolnění koronavirových opatření dali párkrát dostaveníčko v hale, aby si připomněli aktivní pohyb a zahráli pár zábavných her. Následoval venkovní trénink plný soutěží a především skvělá výprava za florbalovým pokladem, kde na bezmála dvacet florbalistů čekaly zajímavé úkoly, do kterých se mnohdy zapojili i bezvadní rodiče.

To naši přípravkáři si na červen naplánovali soutěžní trénink ve Smetanových sadech, dále naprosto perfektní cyklovýpravu do Holovous k Vagónu, která se pro spoustu florbalistů a florbalistek stala příjemným zpestřením pondělního odpoledne a také kamínkovou výpravu na Dachova, kdy si naši Draci přinesli s sebou doma namalované kameny s florbalovou tématikou a cestou za sebou tak zanechávali naší florbalovou stopu.

Obě kategorie pak společně zakončily sezónu v pondělí 29. června v chovatelském areálu, kde na ně čekaly dobroty od úžasných maminek, poděkování a drobná památka za skvělou sezónu a především skákací hrad, který pobavil nejen děti, ale i dospělé.

Děkujeme všem našim hráčům, trenérům a především úžasným rodičům za skvělé červnové setkávání a těšíme se na další společné akce.