FBK Hořice

FBK Hořice

O víkendu jsme ještě hráli!

Ještě než se kvůli “covidovým” opatřením zastavil náš oblíbený sport, vyrazila tři naše družstva bojovat o body.

Elévové vyjeli do Trutnova, kde je čekaly 3 nelehké zápasy proti FBK Kobra Tatran Hostinné, TJ Sokol Jaroměř a domácím FBC Trutnov Trutnov (DTJ). Ač se skóre v této soutěži nepočítá, dle trenérky Míši by se klidně dalo mluvit o stovce nastřílených gólů za tento turnaj. Jak dále uvedla: “hráči jsou skvělí, sešla se silná sestava a jdou do toho naplno”!

Starší žáky čekal první turnaj hraný košovým systémem v domácím prostředí. Trenér Marek si musel poradit s velkým počtem odhlášených hráčů, ale i tak se hrdě se svými svěřenci (přibližně třetinou odvážných) postavil soupeřům. Na úvod je čekal duel s družstvem Orel Přelouč. V tomto zápase bylo vidět, že se naši svěřenci “rozkoukávají”, a tak utkání skončilo konečným výsledkem 2:13. Druhý zápas proti FBC SION – DDM NOVÁ GENERACE skončil 2:5 a třetí utkání proti OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ dopadl výsledkem 1:6.

Dorostenci vyrazili do Hostinného, kde hned v prvním zápase přestříleli po třetinách 3:2, 2:0 a 3:1 Sokol Chlumec nad Cidlinou skvělým výsledkem 8:3! V druhém utkání je čekal favorit Florbal Primátor Náchod B tento zápas skončil výsledkem 14:1 pro naše soupeře.

Všem účastníkům děkujeme a přejeme hlavně hodně zdraví!