FBK Hořice

FBK Hořice

Přejeme všem krásné Vánoce!

Vážení členové našeho klubu, přátelé a příznivci florbalu. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, a do nového roku vše nejlepší a hlavně hodně zdraví!

Využili jsme podzimní pauzy ke spolupráci s marketingovými profesionály a rádi bychom Vám představili svůj nový design. Klub FBK Hořice má nově ve svém logu DRAKA. Je to symbol síly, ohně, věčnosti a energie. Současně jsme zvolili zlato-modrou barevnou kombinaci, kterou budete postupně vídat všude.

V návaznosti na to spouštíme klubový fanshop, kde si aktuálně můžete zakoupit první předměty s naším logem. Postupně zařadíme do nabídky další produkty, takže se můžete těšit na zlato-modrou „záři“ v Hořicích a okolí. 🙂

Od ledna také spouštíme Klubovou sekci, což je aplikace, která umožní naši vzájemnou komunikaci, evidenci a spolupráci. Po svátcích zašleme všem členům odkaz na registraci, díky níž odpadne zdlouhavá emailová komunikace.

Děkujeme Vám, že nám zachováváte svou přízeň, vážíme si toho a přejeme si, aby byl každý náš hráč a rodič hrdý na to, že patří do klubu FBK Hořice.