FBK Hořice

FBK Hořice

Vezmi draka do přírody – soutěž

S příchodem roku 2021 jsme si nejen pro všechny členy našeho klubu, ale i všechny ostatní příznivce florbalu připravili netradiční florbalovou soutěž s názvem VEZMI DRAKA DO PŘÍRODY!!!

Jaká jsou pravidla? Jelikož každý člen našeho klubu FBK Hořice obdržel před Vánoci dárky s novým dračím logem, jsou pravidla velmi snadná:

  1. Vyraz do přírody spolu s nákrčníkem, batohem nebo odznakem FBK Hořice.
  2. Vyfoť se na nějakém zajímavém místě tak, aby byl náš předmět s logem draka vidět.
  3. Pošli nám tuto fotku se svým jménem a místem, kde je fotka pořízena, na náš e-mail [email protected] (nebo vlož foto na FB pod tento příspěvek, nebo na Instagram s označením #fbkhorice) do 31.1.2021 do 20:00 a pak už jen čekej na vyhlášení výsledků soutěže.
  4. Každý den nám můžeš poslat jednu fotku, ale pozor, každá musí být z jiného místa!

Každá zaslaná fotka se počítá, takže pokud se půjdeš každý lednový den projít nebo si zaběháš a pošleš nám každý den fotku z různých míst, budeš mít při losování v osudí všech svých 31 fotek a tudíž i větší šanci na výhru.

A CO MŮŽEŠ VYHRÁT?

1.2.2021 vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží:

  1. novou florbalku (info u sekretáře)
  2. poukaz v hodnotě 300,- Kč s platností 1 rok na nákup klubových věcí v našem nově spuštěném fanshopu, který budeme i nadále doplňovat novými věcmi v klubových barvách.
  3. poukaz v hodnotě 150,- Kč s platností 1 rok na nákup klubových věcí v našem fanshopu (viz výše).

Nabídka zúčastnit se soutěže platí i pro nečleny klubu. Na našem fanshopu si stačí zakoupit cokoliv s naším logem a …. můžete začít 😉 Tak neváhejte, foťte a posílejte, začínáme už dnes, ale zapojit se můžete i kdykoliv v průběhu ledna!